Mikulášská tramvaj

Z důvodu nepříznivé Covidové situace je tato akce zrušena

Mikulášská tramvaj si za roky své existence vydobyla právoplatné místo v kalendáři akcí naší organizace a každým rokem slaví vždy úspěch. Proto se v rámci možností snažíme rozšíření kapacity, abychom uspokojili poptávku. Mikulášskou tramvaj nepořádáme jen večer pro rodiče a děti, ale i pro mateřské školy a školky.

Mikulášská tramvaj pro rodiče a děti
Vyjížďka historickou tramvají s Mikulášem, čertem a Andělem trvá cca 40 minut, trasa vede z Vozovny Střešovice, přes Letnou dále přes Strossmayerovo náměstí, po nábřeží, přes Malostranské náměstí, Chotkovými sady, přes Pražský hrad a Hradčanskou zpátky do vozovny Střešovice.

Během jízdy Mikuláš prochází tramvají spolu s čertem a Andělem. Velmi se nám osvědčila tzv. “kniha hříchů”, kam si od Vás, od rodičů sepisujeme/lepíme kladné i záporné stránky dětí a tak docílíme jedinečnosti, protože náš Mikuláš ví opravdu o všem a má tak možnost se u každého na chvíli zastavit. Pro každé dítě je připravena Mikulášská nadílka formou balíčku.

 

Termín: 5. prosince 2020
Čas: 17:00 - kapacita 30 osob
18:00 - kapacita 30 osob
Cena: 490,- (v ceně 1x dítě, 1x dospělý), 200,- dospělá osoba navíc 290,- druhé dítě
Místo: Vozovna Střešovice - Muzeum DPP

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.