Táborová základna

Táborová základna Čichořice

Táborová základna Čichořice se nachází ve velmi krásném prostředí západních Čech nedaleko městečka Chyše. Základna je umístěna na hranici tří krajů – Karlovarského, Plzeňského a Ústeckého. Kolem tábořiště se nacházejí rozlehlé louky a hluboké lesy. Přirozenou hranicí je řeka Střela, která protéká táborem. Táborová základna je plnohodnotně vybavena.

Chatky
Tábor má kapacitu 120 osob a je rozdělen do tří částí. Hlavní ubytovací část tvoří dvě řady chatek pro čtyři osoby.
Dále se v táboře nachází celkem šest větších chatek, každá s kapacitou 5 osob a s vlastní toaletou.
Jako třetí ubytovací kapacita je pak samotná hlavní budova.

Hlavní budova
Hlavní budova je rozsáhlý objekt, ve kterém se nachází prostorná jídelna, vybavená kuchyň, marodka s lůžky, veškeré zázemí a skladovací prostory. Po jednoduché úpravě se jídelna dá předělá na taneční parket na diskotéky, nebo se zde za období dešťů dají hrát různé hry či promítat filmy.

Sociální zařízení
Toalety se v areálu nachází na několika místech. První jsou hned u chatek, aby děti v noci nemusely cestovat po celém areálu. Centrální sociální zařízení (toalety a sprchy) jsou vedle hlavní budovy. Třetí možností je záchod se sprchou přímo v hlavní budově pro potřeby například marodky.

Kuchyň
Je plnohodnotně vybavena – trouby, pánve, kamna vše uzpůsobeno pro vaření pro velké množství lidí a dle hygienických požadavků. Z vlastní zkušenosti z kuchyně víme, že je dostatečně prostorná a vybavená, aby se zde dalo uvařit jakékoliv jídlo

Marodka
Marodka je vybavena vyšetřovacím lůžkem, uzamykatelnou skřínkou, ledničkou a bez možného svévolného přístupu dětí. Vše přizpůsobeno hygienickým standardům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.